GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-09-16 01:09:55

poolaaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 1
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciPhone I9+++
Operator: Plus

Ubywa mi pieniedzy z konta, telefon sam cos pobiera/wysyla

Witam Kochani,

Mam Sciphone I9+++

czytalam wątki, widze, ze nie tylko ja mam ten problem. Macie moze juz sprawdzony sposob na to? Telefon mam od wczoraj, zabralo mi juz ok 15zł. Boje sie doładowac, by problem sie nie powtorzyl.
to juz zrobilam.
"###Ja zrobiłem tak:
###NET > WAP > USTAWIENIA > USTAWIENIA WIADOMOŚCI SERWISOWYCH > ENABLE PUSH > WYŁĄCZONY
###TRUST SETTING > DISABLE
###SL SETTING > NIGDY"


Kolezanka z forum pisala: "meny>>> services>>> conn. management>>>

I tutaj pojawiło mi się jakieś połączenie i dałam disconnect i wszystko już ok  " niestety u mnie w menu nie ma tej opcji...

Pomocy!

Offline

 

#2 2010-09-18 04:51:42

Draco56

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ubywa mi pieniedzy z konta, telefon sam cos pobiera/wysyla

mam ten sam problem i nie mogę sobie poradzić sciPhone I9+++ wyłączyłem wszystko co możliwe i nadal nic
może ktoś wie co wyłączyć w menu serwisowym
1)ewentualnie proszę o zdjęcia całego  menu serwisowego osoby u której tego błędu nie ma .
2) może ktoś wie jakie piny są aktywne w kablu do fleshowania . prosze o potwierdzenie (1TX,2RX, 5USB+,6USB-,11GND

znalazłem takie cos  w instrukcji do i9+++

STK Services that are provided by the network dealer. They are deponded on your sim card. Please consult with your network provider of dealer

gdzie można to STK wyłączyć

Ostatnio edytowany przez Draco56 (2010-09-18 09:11:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora