GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-12-11 21:27:19

blaz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 9
Punktów :   
Model telefonu/ów: LG arena,I9+++ 3G
Operator: era,36.6

i9+++ mały problem: żółta koperta

problem to moze nie jest ale troche denerwuje
otóz obok niebieskich kopert od smsów pojawila mi sie zólta i nie wiem jak to usunac, wylaczalem tel, kasowalem wszystkie wiadomosci.. nic to nie pomaga, moze ktos mial taki przypadek? sory za banalne moze pytanie ale naprawde mnie to drazni

Offline

 

#2 2010-12-12 11:55:14

Avallach

VIP

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 67
Punktów :   
Model telefonu/ów: M. Milestone, SciPhone i999
Operator: PLAY

Re: i9+++ mały problem: żółta koperta

Taki ścięty w rogu żółty prostokąt z niebieskim napisem RM (albo AM?) i w rogu z malutkim czerwonym kwadracikiem z białą kreseczką? Mam to od początku chyba, podobnie jak ikonkę telefonu z dwoma półkolami z boku.

//edit: Sprawdziłem i ikonka szarego telefonu z dwoma półkolami oznacza włączony dzwonek. Z pionowymi zygzakami po bokach oznacza "wibracje" (o ile można ten fiuczer tak pod SciPhonem nazwać). Czym jest ta druga nadal nie wiem, w każdym razie przy wyłączonych alarmach też jest widoczna.

Ostatnio edytowany przez Avallach (2010-12-12 12:05:08)

Offline

 

#3 2010-12-12 13:23:44

blaz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 9
Punktów :   
Model telefonu/ów: LG arena,I9+++ 3G
Operator: era,36.6

Re: i9+++ mały problem: żółta koperta

rzeczywiscie dzieki niestety wszelkie instrukcje nie opisuja graficznie ikon na ekranie i trudno niektóre rozszyfrowac, trzeba sie uczyc syfona powoli

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora