GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2011-02-19 16:59:47

Eazy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 1
Punktów :   

Samsung chat 335 - gg

Witam, mam drobny problem z gg na Samsungu Chat 335. Sciagniecie i instalacja na komorce.. wszystko odbylo sie bez problemu. Polaczylem sie z moim routerem i odpalilem gadu. Zalogowalem sie, wszystko ladnie sie wlaczylo i chce zmienic sobie status na dostepny, kiedy to klikam pojawia mi sie 'wybierz operatora' i tu pojawia sie problem, czego bym nie kliknal pojawia sie ladowanie, 0% i ponownie odpala sie ta opcja 'Wybierz operatora'. nie wiem co jest nie tak, wgl czy gadu gadu moze dzialac na Wi Fi ? Dodam jeszcze ze komorke mam w Erze

Ostatnio edytowany przez Eazy (2011-02-20 10:36:00)

Offline

 

#2 2011-03-04 10:33:13

papciosmerf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Samsung chat 335 - gg

Eazy napisał:

Witam, mam drobny problem z gg na Samsungu Chat 335. Sciagniecie i instalacja na komorce.. wszystko odbylo sie bez problemu. Polaczylem sie z moim routerem i odpalilem gadu. Zalogowalem sie, wszystko ladnie sie wlaczylo i chce zmienic sobie status na dostepny, kiedy to klikam pojawia mi sie 'wybierz operatora' i tu pojawia sie problem, czego bym nie kliknal pojawia sie ladowanie, 0% i ponownie odpala sie ta opcja 'Wybierz operatora'. nie wiem co jest nie tak, wgl czy gadu gadu moze dzialac na Wi Fi ? Dodam jeszcze ze komorke mam w Erze

Mam ten sam problem I też posiadam telefon z Erze, wie ktoś o co biega ?

Offline

 

#3 2011-03-22 11:25:47

 lucky12345

Nowy użytkownik

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-03-22
Posty: 3
Punktów :   
Model telefonu/ów: nokia
Operator: orange

Re: Samsung chat 335 - gg

Wina nie leży po stronie telefonu lecz po stronie operatorów ponieważ nie udostępnili oni jeszcze odpowiednich konfiguracji internetu w pod swoje śieci, z czasem powinni to zrobic. Jak na razie proponuje z ciągnąc ze strony operatora konfiguracje internetowe od innego telefonu naprzykład od noki C3 i gg bedzie działć oraz internet.
PS:Mam pytanie co do gier na samsungu czy obsługuje gry w 3D i jaka grafika mniej więcej w grach jest na tym telefonie?
Z góry dzięki za odpowiedż

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora