GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2011-06-14 11:32:09

DarkHorror

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 2
Punktów :   

Problem z GG;/

Witam. Mam mały problemik z mobilnym GG w orange. Kilka dni temu zainstalowałem GG w telefonie (Sony Ericsson w910i) i wszystko było pięknie. Po 1 dniu użytkowania gdy próbowałem się połączyć zacinało się na 8% lecz z tym sobie poradziłem. Lecz dziś gdy włączałem GG na początku wszystko się uruchamiało ale gdy pojawiła się lista kontaktów łączenie zatrzymało się na 75% i cały telefon się zaciął i musiałem wyciągnąć baterie. Próbowałem jeszcze kilka razy lecz ciągle to samo wiec postanowiłem usunąć tę aplikację i wgrać ją na nowo. Wysłałem sms przyszedł link do pobrania lecz gdy już zaczynało pobierać wyskakiwał błąd "operacja nie powiodła się". Postanowiłem wtedy pobrać mobilne GG na komputer i wrzucić na telefon przez kabel USB. Niestety nie dało się zainstalować ponownie pojawiał się napis "operacja nie powiodła się". Nie mam już pojęcia co zrobić więc może ktoś z Was będzie wiedział jak sobie z tym poradzić.


@edit: przeszukałem forum i znalazłem wątek w którym ktoś miał podobny problem i poradziliście żeby ściągnąć starszą wersje. Zrobiłem to lecz teraz za każde wejście na GG płacę ok 50gr. a wcześniej nie płaciłem nic. Może wiecie dlaczego tak się dzieje?

Ostatnio edytowany przez DarkHorror (2011-06-14 14:48:15)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora