GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2011-08-08 16:51:33

alixia

Staly bywalec

Skąd: wielkopolska
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 31
Punktów :   -1 
Model telefonu/ów: sciphone I68+
Operator: era tak tak

Sciphone i68+ ... nie pamięta numerów dzwoniących

Jakiś czas temu zauważyłam, że jesli ktoś do mnie dzwoni i ja nie zdążę odebrać tel. to nie mm potem możliwości sprawdzić jaki to był numer i oddzwonić.  Kiedyś wszystko działało ok - tzn. wchodząc w ikonkę calls mogłam sobie sprawdzić incoming albo missed calls. Teraz każda próba dotarcia do tej opcji kończy się komunikatem "skasuj ok? " no i cokolwiek zrobię to kasuje wszystko i nie wiem jaki numer się ze mną łączył. To uciążliwe bo nie zawsze mogę szybko odebrać telefon i potem wychodzę na dusigrosza albo niekulturalną osobę.
Proszę o pomoc w tej sprawie.

I drugi problem - jak zrobić, żeby ta cholerna strzałka "slide to unlock" całkiem znikneła?
Jak jadę samochodem i nie mam zestawu słuchawkowego to zanim ja odblokuję tę strzałkę to już nikogo na drucie;-)  nie ma.
Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2011-08-09 09:28:06

 michal76

Administrator

Skąd: Przeworsk
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 1411
Punktów :   28 
Model telefonu/ów: Nokia 5700, SPV M5000, i9+++
Operator: Plus

Re: Sciphone i68+ ... nie pamięta numerów dzwoniących

Spróbuj przywrócić ustawienia fabrycznie i zobacz co wtedy będzie.

A odnośnie tej strzałki to poszukam coś jak będę w domu.

Edit:
Nie znalazłem żadnej funkcji w menu, która wyłączała by opcję slide to unlock podczas odbierania telefonu (przynajmniej żadnej funkcji która by działała jak należy)


http://www.uziwamp.pun.pl/_fora/uziwamp/gallery/27_1292086634.png
http://a.imageshack.us/img690/8586/podpisnaforum.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora