GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2011-08-09 14:01:22

 malibka85

Nowy użytkownik

Skąd: Dębica
Zarejestrowany: 2011-08-09
Posty: 3
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone I9
Operator: Orange

Ksiązka telefoniczna

witam:-) mam problem z ksiązką telefoniczną w sciphone. skopiowałam kontakty do telefonu i mam je obecnie na karcie i telefonie. problem w tym że nie zawsze wyświetli mi nazwe kontaktu tylko sam numer-to samo jest przy smsach-mam zapisany kontakt w ksiązce telefonicznej a w smsie mam sam numer. jak to ogarnąć zeby po ludzku działało?

Offline

 

#2 2011-08-09 16:25:29

 michal76

Administrator

Skąd: Przeworsk
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 1411
Punktów :   28 
Model telefonu/ów: Nokia 5700, SPV M5000, i9+++
Operator: Plus

Re: Ksiązka telefoniczna

Najprostszym rozwiązaniem jakie mi przychodzi do głowy to usunięcie kontaktów z któregoś nośnika (albo z karty sim albo z telefonu). Kiedyś w nokii miałem podobny problem i także nie wyświetlało mi kontaktów które były zapisane zarówno na karcie sim jak i w pamięci telefonu.
Na wszelki wypadek spróbuj kontakty najpierw przekopiować z sim do innego telefonu, albo sprawdź na innej karcie czy telefon będzie wyświetlał nazwy normalnie jak wpisy nie będą zdublowane.
Ewentualnie przetestuj to rozwiązanie na jednym kontakcie (zobacz czy jak usuniesz jeden kontakt z karty sim i zostawisz go w pamięci telefonu to czy będzie wyświetlany normalnie)


http://www.uziwamp.pun.pl/_fora/uziwamp/gallery/27_1292086634.png
http://a.imageshack.us/img690/8586/podpisnaforum.jpg

Offline

 

#3 2011-08-10 12:01:29

 malibka85

Nowy użytkownik

Skąd: Dębica
Zarejestrowany: 2011-08-09
Posty: 3
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone I9
Operator: Orange

Re: Ksiązka telefoniczna

ok dzięki:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora