GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-10-24 19:27:21

k3vin

Staly bywalec

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 26
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i68+
Operator: Heyah

Jak znaleźć ukryty folder w scIphone i68+, a może i w innych też

Ja testowałem tylko na swoim scIphone i68+. Ja zapisywałem wszystkie instalowane gry i programy na karcie pamięci, nie na pamięci komy. I sprawdzałem na Windows XP.

Po odkryciu nazwy ukrytego folderu można do niego szybko wejść.
U mnie wygląda tak:
x:\@Java

Gdzie "x" to nazwa dysku, czyli karty pamięci włożonej do fona, u każdego może być inna nazwa/ litera.
         "@Java" to nazwa tego ukrytego folderu.

Teraz opiszę jak do tego doszedłem, bo pewnie nie wszystkim działa wpisanie "x:\@Java".

Nie jestem specem od kompów, niektórzy bardziej doświadczeni znają lepsze i łatwiejsze sposoby.

Ja odnalazłem ten folder poprzez program Odkurzacz, można go pobrać stąd http://franmo.pl/odk.htm#aktual
Program do czyszczenia dysku, rejestru itp.

Po instalacji programu odpalamy
start=> wszystkie programy=> odkurzacz=> moduły=> monitor porzuconych folderów.
Odpalamy czyszczenie (lewy górny przycisk), jak się zakończy to prawym klawiszem myszki klikamy na listę i wybieramy "Zaproponuj wybór" i klikamy na usunięcie (czerwone kółko z krzyżykiem).
Robimy czyszczenie, aby później nie pomylić zbędnych plików z kompa z plikami z komy.

Wchodzimy w ustawienia i w polu pod "Folder przechowujący zainstalowane programy" po prawej stronie jest ikonka z 3 kropkami, klikamy na nią i wybieramy kartę pamięci z fona.
Zastosuj zmiany i rozpocznij analizę folderów z programami (przycisk lewy górny róg).
Jak się zakończy szukamy folderów z komy. Powinny być na szaro zaznaczone.
Poszukajcie z tych plików zaznaczonych na szaro pliku, którego normalnie nie widzicie w fonie lub na kompie.
Jeśli już znaleźliście to zaznaczamy kwadracik obok, później klikamy prawym na listę i wybieramy
więcej opcji=> otwórz lokalizację zaznaczonych folderów.
No i wyświetla się okno tego folderu.


Nie wiem, czy każdy tak ma.
Może tylko ja miałem takiego syfona z ukrytym folderem.

Offline

 

#2 2009-10-24 22:20:53

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: Jak znaleźć ukryty folder w scIphone i68+, a może i w innych też

nom sprawdzilem... nie musicie instalowac tego programu i robic tego wszyskiego poprostu obczajcie jaki dysk przenosny to u was karta pamieci z fona.... np. u mnie jest to dysk H:

wiec analogicznie
H:\@Java

i mamy pliki tylko co narazie nam to daje to sam nie wiem xD pomysl z gg poszedl 'sie paść'... wiec mam nadzieje ze ktos jakos to wykorzysta

pozdro


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#3 2009-10-25 09:35:31

 michal76

Administrator

Skąd: Przeworsk
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 1411
Punktów :   28 
Model telefonu/ów: Nokia 5700, SPV M5000, i9+++
Operator: Plus

Re: Jak znaleźć ukryty folder w scIphone i68+, a może i w innych też

Jeżeli dobrze zrozumiałem to chodzi o wyświetlenie ukrytych plików z karty pamięci pod windows-em XP jeżeli chodzi właśnie o to, to wystarczy włączyć widok ukrytych plików w opcjach folderu (zdziwicie się ile w jest plików, o których normalnie się nie wie).
Otwieramy Mój komputer (a dokładniej po prostu okno eksploratora) i na pasku na górze dajemy narzędzia -> opcje folderów
Pojawi się okno dajemy widok i odznaczamy "Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego" no i wybieramy opcje (trochę niżej) "Pokaż ukryte pliki i foldery". Teraz możemy wyjść (zastosować zmiany do bieżącego okna) albo zastosować zmiany do wszystkich folderów.


http://www.uziwamp.pun.pl/_fora/uziwamp/gallery/27_1292086634.png
http://a.imageshack.us/img690/8586/podpisnaforum.jpg

Offline

 

#4 2009-11-24 23:37:57

K. A. T.

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: Jak znaleźć ukryty folder w scIphone i68+, a może i w innych też

na i9 (lub poprostu u mnie;p) nie ma nic ciekawego;p tzn. sa 2 ukryte katalogi (Download, Phbimage) (na karcie pamieci), a na tel. to jeszcze dochodzi kat. mms ale nic wiecej:(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora