GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-01-05 22:15:46

XaVier55

Bywalec

9750478
Skąd: BP
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 19
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone+++

Konwertowanie filmów na i9+++

Witam użytkowników i9-ątek
Zaznaczam słowami wstępu, że nie korzystałem i nie zamierzam korzystać z programów dedykowanych-WinFF promowanych przez użytkowników na innych stronkach dla tych telefonów.
Tak więc korzystam z darmowego i rozbudowanego programu Format Factory ver. V2.15 2009.11.26
Dlatego , że istniała tu duża dawka konfiguracji parametrów, aby wycisnąć wszystko z naszych teli w tym względzie i udało mi się dobrać najlepszą konfigurację optymalną dla i9+++, porzuciłem format 3gp i zająłem się mp4 z wiadomych względów. Należy oddać , że temat był już omawiany na tym forum, jednak wymagał on usystematyzowania. Miłego seansu. Pozdrawiam!

Type=MP4
Use system decoder (AviSynth) Wyłącz
Strumień Video
VideoCodec=MPEG4(DivX)
VideoBitrate=384000
Width=176
Height=144
FPS=12.000
AspectRatio=0.000 !zamieniamy na 5:4 na full ekran ~"zero szatkowania i zwiechów i naprawdę dobry obraz!~`
Encode 2 pass=Nie
Strumień Audio
AudioCodec=AAC
AudioBitrate=96000
SampleRate=24000
Channel=2
Audio Stream Index=Standardowe
Wskaźnik głośności=ustawiamy na +12db -daje nam to naprawdę porządny dźwięk i to bez modyfikacji w menu inżynierskim, robiłem testy na takim telu jakim go otrzymałem, bez żadnych modyfikacji, i żadnych trzasków i pisków.
Na tak przygotowanym strumieniu Video, bez problemu wyświetlają się (oczywiście) wtopione napisy, które nie wymagają żadnego przerabiania, wlepiamy po prostu napisy w film i oglądamy na telefonie.
UWAGA DO NOWYCH FORUMOWICZÓW!!!
MASZ JAKIŚ PROBLEM Z FILMAMI NA I9 TO PISZ NA PW
Film się przycina na moich ustawieniach, proszę obniżyć VideoBitrate na kolejną wartość, i tak dalej aż do skutku! Powodzenia i miłego seansu ;{}
MODEL i9+++ październik 2009
``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
Rureczka otrzymała prawidłowy produkt zgodny z opisem Droga rureczko w urządzeniach są małe i duże dziurki jack i lepiej nie chwal się znajomym, że nie potrafisz zrozumieć że duże dziurki nie pasują do małych Jacków (-:

Ostatnio edytowany przez XaVier55 (2010-02-09 12:01:53)

Offline

 

#2 2010-07-22 00:48:42

 LUKA2000

VIP

Skąd: WARSZAWA. PL
Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 73
Punktów :   
Model telefonu/ów: CECT M002L WiFi TvPhone32GB
Operator: ERA i PLAY

Re: Konwertowanie filmów na i9+++

Witam...
Polecam program Save2pc.

Program zamienia prawie wszystkie pliki wideo i audio do wybranych innych formatów, na podróbki chińskie polecam jednak ripowanie do 3G2 lub 3GP .

Pozdrawiam...LUKA2000


Cect M002L WiFi TvPhone32GB

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora