GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-02-09 17:36:39

 tomaszekkac

Nowy użytkownik

7214298
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 3
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i9+++
Operator: 2

Ikona kontaktów

Witam mam pytanie czy jest może jakaś aplikacja pomagająca poruszać się w kontaktach ? Przechodzenie całej procedury aby wybrać konkretny kontakt jest zbyt skomplikowana podczas jazdy samochodem co prawda dopiero kupiłem ten wynalazek i się bawię , wiele problemów o których tu czytałem pojawia się i w moim telefonie ale dzięki wam poradziłem sobie co do baterii to radze wszystkim zmienić ładowarki , bateria naładowana na ładowarce dostarczonej z telefonem to zaledwie 6 godzin ( zaznaczam że dużo rozmawiam) a na ładowarce od samsunga (takiej co ma wejście usb) już mineło 12 godzin i jedna kreska zeszła ogólny czas rozmów w dniu dzisiejszym to 69 min ( licznik w telefonie) . Ale wracając do kontaktów czy jest jakieś ustawienie umożliwiające wyszukiwanie osób w kontaktach nie tylko z pierwszych liter kontaktu np. Adam Kowalski , wpisując Ada....  jest ok ale pisząc Kowals....  już kontaktu nie widzi .

Offline

 

#2 2010-02-09 17:41:12

 Skicior

Aktywista

7992655
Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 101
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: Orange
WWW

Re: Ikona kontaktów

http://www.uziwamp.pun.pl/search.php

Powiedz mi czy twoja odpowiedź jest  na pytanie które zadał tomaszekkac ?
Mam wrażenie że on wie gdzie jest wyszukiwarka. Twoja odpowiedź ma jeden cel, nabić sobie posty.
Druga sprawa, dlaczego za co dałeś temu użytkownikowi ujemny punkt? Usunąłem go, bo był bez powodu.
Na przyszłość pomyśl zanim coś zrobisz / oizdob

Ostatnio edytowany przez oizdob (2010-02-09 21:01:07)


Dapeng NOKLA STAR


Pełno poradników do chińskich telefonów
Za niedługo pełny od aplikacji itp. dział Download.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora