GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-12-28 23:17:27

 grzesiek.t

Nowy użytkownik

9509859
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 2
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sci Phone i9.3G
Operator: ERA

2 problemy: z mikrofonem i ustawieniami ... pomóżcie proszę

Witam mam dość irytujące dwa problemy ...

1. Nie wiem czy to wina samego mikrofonu czy telefoniku ale podczas rozmów często zdarza się że mój rozmówca mnie w ogóle nie słyszy ... zamiast tego pojawiają się u niego w słuchawce piski i szumy ewentualnie zakłócenia podobne do "pykania" starych głośników gdy przy nich położyć telefon jeśli wiecie o co mi chodzi . Jest to dosyć uciążliwe, może miał ktoś ten sam problem i podzieliłby się informacją jak się go pozbył ??

2. Kolejny problemik dotyczy drobnych zmian w telefoniku np. zmiany tapety, wygaszacza czy też rozmieszczenia ikon w menu. Jakkolwiek bym nie poustawiał to po parunastu minutach telefonik sam wraca do ustawień pierwotnych. Da się coś na to poradzić ??

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-12-28 23:48:23

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: 2 problemy: z mikrofonem i ustawieniami ... pomóżcie proszę

witaj

co do pierwszego problemu.... mialem podobny... poprostu rozkrecilem fona z ciekawosci (tylko srubki i tylnia klapke tak ze bylo widac 'bebechy' xD)... skrecilem i juz bylo ok... czasem najprostsze sposoby okazuja sie najefektywniejsze.... nie koniecznie tobie pomoze ale warto sprobowac... a mozliwe ze cos nie laczy....

a co do drugiego problemu: juz bylo na forum jak pamietam poszukaj

pozdro


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#3 2009-12-29 00:00:07

 grzesiek.t

Nowy użytkownik

9509859
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 2
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sci Phone i9.3G
Operator: ERA

Re: 2 problemy: z mikrofonem i ustawieniami ... pomóżcie proszę

Podpowiedz chociaż gdzie szukać łepek mi już pęka siedzę na forum ju prawie trzy godziny i nie mogę znaleźć nic co by mi się przydało

Offline

 

#4 2009-12-29 11:14:52

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: 2 problemy: z mikrofonem i ustawieniami ... pomóżcie proszę

Jak podgłośnić mikrofon napisałem w jak to zrobiłem


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#5 2009-12-29 14:43:38

silvestr1988

VIP

13939743
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 231
Punktów :   18 
Model telefonu/ów: i9+++ // Samsung ETERNITY
Operator: 36i6

Re: 2 problemy: z mikrofonem i ustawieniami ... pomóżcie proszę

Panie koron... akurat to nie pomoze.... juz to sprawdzalem kiedys. Z glosnoscia bylo ok ale czasem pojawialy sie zaklocenia i trzaski... i potem znowu bylo ok. Wiec na milion procent to nie to

pozdrawiam


'Bold anD brilliant. The resultS are some stunning moments oF perfection' 
'We are all that we are...'

na GG proszę pisać tylko w sprawach nie poruszanych jeszcze na forum w przeciwnym razie beda ignorowane.

Offline

 

#6 2009-12-29 16:58:38

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: 2 problemy: z mikrofonem i ustawieniami ... pomóżcie proszę

Dziwne bo u mnie działało bardzo dobrze do momentu kiedy nie włączyłem high speed sim Tak na boku to dzisiaj rozebrałem sciphona, zdjąłem ten czarny plastik z tyłu gdzie wchodzi bateria i wyciągnąłem delikatnie mikrofon który jest na 2 cieńkich kabelkach. Z przodu wyciąłem kawałek gumy, oraz oderwałem beznadziejny kawałek jakiegoś czarnego gó.... Wsadziłem mikrofon spowrotem, niestety nie mam możliwości sprawdzenia czy mikrofon działa lepiej ale powinien chodź odrobine


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora