GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-01-06 12:39:15

Iwonix

Aktywista

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 167
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciPhone i9 3G
Operator: orange play

Pojemność skrzynki SMS

Pojemność skrzynki sms w moim telefonie wynosi 150. Przy 143 sms-ie praktycznie co kilkanaście minut wyświetla się powiadomienie o przepełnieniu skrzynki. Jeszcze nie tak dawno informacja ta wyświetlała się dopiero przy 148 sms-ie. Czy to jest norma, czy tylko mój telefon tak się zachowuje?

Offline

 

#2 2010-01-06 23:47:54

Maniek1992

Aktywista

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 79
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: Orange , Simplus

Re: Pojemność skrzynki SMS

Ten telefon ma bardzo małą pamiec. Zaledwie troche ponad 700kb. Mozliwe ze wrzucilas na telefon jakis drobny plik i na telefonie mniej esow bedzie w ten sposob zapisywal. I musze cie zasmucic ze w syfonie nie da sie smsow na karcie zapisywac.

Offline

 

#3 2010-01-07 02:51:55

 emenka86

Nowy użytkownik

Skąd: warm-maz
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 4
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: Orange

Re: Pojemność skrzynki SMS

naprawdę nie da się zapisywać smsów na karcie pamięci?! ten telefon zaskakuje mnie każdego dnia:/ eh w mojej starej Nokii esy zapisywały się na karcie więc liczba dochodziła nawet i do ponad tysiąca.

Offline

 

#4 2010-01-07 13:01:39

 moniqa_l

Bywalec

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 19
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone i9
Operator: orange

Re: Pojemność skrzynki SMS

U mnie w nokii było tak samo. Miałam czasami ponad tysiąc smsów i mmsów w skrzynce odbiorczej (tam była wspólna).
tu jeszcze nie próbowałam ale gdzieś widziałam jak się mnie pytał czy chcę zapisywac na SIM czy na karcie pamięci.
Podaję ścieżke:
wiadomości- wiadomość sms- ustawienia sms - SIM 1 ustawienia wiadomości - preferowana pamięć- i tu można wybrać czy telefon czy karta SIM. Ja mam wybraną kartę SIM ale z tego co widzę to mam już ją zapełnioną w 100% i zapisuje mi na karcie pamięci. Podaję ścieżkę:
w SIM 1 ustawienia wiadomości - status pamięci
U mnie jest teraz Karta SIM:100%, Telefon:2.5%
tak więc można zapisywać smsy na karcie pamięci

Mam z kolei inne pytanie- mam ustawione raporty i przychodzą one, ale jak chcę odczytać to gdzieś znika. Gdzie go szukać? Jak sprawdzić czy sms jest dostarczony czy nie? W nokii miałam osobny folder raporty a mój znajomy nie miał takiego folderu ale przy wiadomościach miał ikonki po których to poznawał. Czy tu jest coś takiego?

Offline

 

#5 2010-01-07 17:11:53

Iwonix

Aktywista

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 167
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciPhone i9 3G
Operator: orange play

Re: Pojemność skrzynki SMS

....no niestety ja na karcie sim oraz na telefonie mam po 100% Szkoda, że nie można ładować sms-ów na kartę SD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora