GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-10-19 12:56:31

ncms

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 3
Punktów :   

Brak historii połączeń oraz sms'ów wysłanych

Witam,

może ktoś ma na to lekarstwo:

jak wchodzę w Spis połączeń -> Card1 Call History to pokazuje mi pod SIM1 Missed Calls podpowiedź że jest np. 7 pozycji ale jak wchodzę żeby zobaczyć kto dzwonił to na chwilę wyskakuje komunikat "W toku..." i wraca, nie widać żadnej listy...
Dodam że na początku było widać.

Jest to dosyć kłopotliwe bo jeśli nie odbiorę to później nie mogę zobaczyć kto dzwonił ani zapisać sobie nowego numeru dzwoniącego...

Druga sprawa:

Nie zapisują mi się sms'y wysłane, w Outbox jest 0 wiadomości. Da się jakoś zrobić żeby się zapisywały?

Czy ktoś z Was tak może miał i jakoś sobie z tym poradził, albo może zna rozwiązanie?

Pzdro

Offline

 

#2 2010-10-20 17:22:02

AgaxD

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Brak historii połączeń oraz sms'ów wysłanych

jak wybierasz 'opcja', chcąc wysłać smsa i wybierasz pierwszą pozycję 'Slave Done' i tam jest 'tylko wyślij', 'zapisz i wyślij', 'zapisz', 'wyślij do wielu' i 'wyślij grupami', musisz po prostu wybrać dwójkę

Ostatnio edytowany przez AgaxD (2010-10-20 17:22:38)

Offline

 

#3 2010-10-25 10:15:05

ncms

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Brak historii połączeń oraz sms'ów wysłanych

Sam sobie odpowiem jakby ktos mial taki sam problem:

Na brak historii polaczen pomaga:
przywrocenie ustawien fabrycznych :-)))

pzdro

Offline

 

#4 2010-11-04 14:13:48

ncms

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Brak historii połączeń oraz sms'ów wysłanych

ncms napisał:

Sam sobie odpowiem jakby ktos mial taki sam problem:

Na brak historii polaczen pomaga:
przywrocenie ustawien fabrycznych :-)))

pzdro

W tym temacie sam siebie cytuje i wogole sam ze sobą rozmawiam :-))

Przywrocenie ustawien fabrycznych pomoglo za pierwszym razem, jednak problem z brakiem historii polaczen znowu powrocil i juz przywracanie ustawien nie pomaga...

Tylko ja mam taki problem??
To mozliwe skoro kazdy SciPhone jest inny...

Nie jestem wymagajacym uzytkownikiem (inaczej bym tego pewnie nie kupil) ale tel jest dosc mocno irytujacy, np. budzik: raz nie obudzil tylko mnie poniewaz nie moglem go wylaczyc - wylaczenie tela pomoglo. Poza tym zapisuje sobie zeby od pon do pt dzwonil o 7 rano, a po kilku dniach ustawienia sie zeruja/zmieniaja na jakies dziwne typu godzina 59:00 - po co te ustawienia skoro codziennie musze sprawdzac czy przypadkiem sie nie przestawil..??
Ladowanie - czytalem ze spory z tym problem, tak i u mnie trzeba odpowiednio wkladac wtyczke pozniej kombinowac zeby zalapala - jak mozna tak niedopracowac element ktory jest uzywany prawie codziennie..? nie czaje...

Moze jakis upgrade mozna zrobic?
Moze ktos pomoc?

Offline

 

#5 2010-11-04 15:43:41

 michal76

Administrator

Skąd: Przeworsk
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 1411
Punktów :   28 
Model telefonu/ów: Nokia 5700, SPV M5000, i9+++
Operator: Plus

Re: Brak historii połączeń oraz sms'ów wysłanych

Upgrade jest możliwy tylko teoretycznie. Ponieważ ciężko jest trafić na rom, który będzie pasował do danego modelu. Obecnie widziałem dwa SciPhony oba opisane pod baterią jako i9+++, a różnice między  nimi są kolosalne. (inny rozmiar romu, inny procesor)
Możesz poszukać kodu serwisowego do menu fabrycznego (zawiera testy i informacje o wersji oprogramowania) i sprawdzić jaką masz wersje oprogramowania, ale żeby dokonać jakiejkolwiek zmiany (upgrade, downgrade) potrzebny jest kabel serwisowy (jak go zrobić).
Po za tym nie jestem pewien czy mój rom ma takie błędy czy nie bo ja nigdy nie sprawdzałem tej funkcji, a z telefonu za mało kożystam na co dzień żeby zauważyć coś takiego.


http://www.uziwamp.pun.pl/_fora/uziwamp/gallery/27_1292086634.png
http://a.imageshack.us/img690/8586/podpisnaforum.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora