GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-12-25 18:17:14

ocet

Użytkownik

3303509
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 5
Punktów :   
Model telefonu/ów: HTC Touch2 (T3333)
Operator: Orange

HTC Touch2 (T3333)

Pod chójanką znalazłem wspólfinansowany przez siebie samego, upragniony telefonik Jest to touch2 od HTC

1. Do połączenia telefon-komputer pasuje dowolny kabel USB W pudełku takowego nie znalazłem więc wyszukałem jakiś inny, chyba z mp3. Pasuje, działa.

2. Na moim laptopie (xp) nie był on wykrywany po podpięciu przez USB, natomiast na lapku ojca (Windows 7) wszystko śmigało. Jak temu zaradziłem? Ano dośc prosto, pobrałem Active Sync 4.5, zainstalowałem i po tej operacji komputer wykrywa telefon.

3. Od razu na wstępie w użytkowaniu polecam pobrac sobie spb shell... Bez tej nakładki przez pierwszy dzień użytkowania myślałem że wykituje z nerwicy/..rwicy/co by to nie było. Po porstu TouchFlo na tym htc'ku jest tak potwornie nieintuicyjny i niewygodny i antyludzki że to się w głowie nie mieści... Zerowa możliwość konfiguracji.
Zainstalowałem spb shell i odetchnąłem z ulgą... To jest strzał w 10ke.


W miarę użytkowania, obserwowania będę dopisywał kolejne posty, coby, "zielonym" jak ja nie było tak zielono

pozdrawiam, ocet

Offline

 

#2 2011-01-03 20:57:06

ocet

Użytkownik

3303509
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 5
Punktów :   
Model telefonu/ów: HTC Touch2 (T3333)
Operator: Orange

Re: HTC Touch2 (T3333)

4. Filmy w formacie .avi. O dziwo oryginalnie zainstalowany MediaPlayer nie chce ich odtwarzac... "zły format pliku". Cóz. Czas poszukać rozwiązania. Jest nim popularny DivX w wersji mobilnej do pobrania za darmo(trzeba sie zarejestrować)  z http://labs.divx.com/ Instalujemy, odpalamy, działa. Jest tylko problem z napisami, niestety, tych nie da się otworzyć. Obejrzenie filmu trwającego ok. 1:30h zjadło mi mniej więcej 30% baterii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora