GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2011-10-11 23:35:22

kbmateusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 1
Punktów :   

Sci Phone i9 + opera 4.2 +wifi

Witam wszystkich. Przeglądam forum już od jakiegoś czasu, jednak nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Mam zainstalowaną opere 4.2, telefon posiada wifi wykrywa moją sieć i router, łączy się. Po pierwsze to nawet nie wiem jak włączyć przeglądarkę systemową ale mniejsza z tym. W menu wifi mam: 1.Disable/Enable wlan 2. Current status gdzie wyświetlany jest adres MAC 3. Search for Networks - oczywiste i 4.Access Point Settings gdzie jest napisane NULL nawet jak jestem połączony z wifi - czy tak ma być? Czy zamiast null powinno być coś innego? Teraz przejdę do problemu z operą. Wchodząc w JAVA-->Installed JAVA software-->Opera mini-->Setting mam do wyboru kilka opcji i na samym końcu jest coś takiego jak Local Connectivity które ustawione jest na Never i za chiny:) nie daje się inaczej ustawić a podejrzewam, że to własnie to powoduje, że opera nie może połączyć się z wifi. Czy ktos miał już taki problem, albo może zna sposób jak zmienić to Never na coś innego lub inne rozwiązania. Będę bardzo wdzięczny. Peace

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora