GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2009-10-19 16:34:39

goosiak16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 6
Punktów :   
Model telefonu/ów: i86+
Operator: Plus

Wyświetlacz

Witam!
Więc mam mały problem. Zawsze gdy wyciagne sciphona a jest zimno na polu to pojawiaja sie potem kolorowe plamki na wyswietlaczu prawdopodobnie jest to zawilgocenie. Jak go ogrzeje to po ilus tam godzinach to znika. Ale jak temu zapobiec? Lub jak szybciej zrobic zeby to znikało?To jest normalne czy nie bardzo? bo zakupilam go w tamtym tygodniu i nie chce zeby okazal sie szajsem;/

Offline

 

#2 2009-10-19 17:08:53

XxTomQxX

Aktywista

5687729
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 132
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i9 3G
Operator: Tak Tak, Heyah

Re: Wyświetlacz

Jak temu zapobiec ? Nie narażaj swojego telefonu na nagłe zmiany temperatur. To nie jest za bardzo normalne, ja osobiście czegoś takiego nie miałem. Szajsem to może i on jest, ale za takie pieniądze lepszego nie kupisz. Narazie na tyle umiem odpowiedzieć. Reszty dowiesz się jak przyjdą inni, więc pozostaje ci tylko cierpliwie czekać

Offline

 

#3 2009-10-19 17:39:26

 Uzi

Ojciec Założyciel

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 1105
Punktów :   30 
Model telefonu/ów: Nokia 6303c
Operator: Orange, Play

Re: Wyświetlacz

Witaj Goosiak. Fakty sa takie ze chyba jeszcze zaden ze SciPhone naszych userow nie widzial zimy Trudno wiec powiedziec czy takie objawy to norma. Tak jak kolega napisal nie nalezy narazac telefonu na nagle zmiany temperatury. Jak jest zimno to na zewnatrz dobrze miec telefon blisko ciala np w wewnwtrznwj kieszeni kurtki. Ta zasada dotyczy tez oczywiscie innego sprzetu elektrnicznego. Nic innego nie mozna praktycznie zrobic.


http://lh3.ggpht.com/_OKhSo13l8jg/TS7cbYv7KeI/AAAAAAAAAXI/YiKVw1mKgVk/llogostar.jpg
Poznaj gorący, wirtualny świat - nowe polskie forum o grze RLC
KLIKNIJ TUTAJ -> www.rlcforumpl.pun.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora