GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-12-17 19:33:27

Damian

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1
Punktów :   

Problem z filmami.

Witam jestem nowy na tym forum i mam taki problem jestem posiadaczem i9+++ od kilku dni i mam taki problem mam kilka filmów na telefonie i obejrze je kilka razy i jest wszystko ok i jak za jakis czas chcem włączyć to pisze że plik jest uszkodzony po odczekaniu kilku godzin spowrotem moge ogladac fimy.
Wiecie może czym jest to spowodowane?
Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź.

Offline

 

#2 2009-12-18 19:06:21

Iwonix

Aktywista

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 167
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciPhone i9 3G
Operator: orange play

Re: Problem z filmami.

w moim telefonie zauważyłam podobne problemy. Po zainstalowaniu filmu w formacie 3GP normalnie mogłam go odtwarzać. Po jakimś czasie przy próbie odtworzenia wyskakuje informacja plik video uszkodzony. I tu powstaje pytanie, czy to jest wina telefonu czy samego pliku filmowego.

Offline

 

#3 2009-12-18 20:49:33

Maniek1992

Aktywista

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 79
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: Orange , Simplus

Re: Problem z filmami.

a mi sie nigdy tak nie przytrafialo, od razu mi sie pojawia komunikat ze plik uszkodzony jak po prostu mi nie chodzi. sprubujcie konwerterem allok video to 3gp

Offline

 

#4 2009-12-22 10:17:03

XaVier55

Bywalec

9750478
Skąd: BP
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 19
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone+++

Re: Problem z filmami.

Przejdźmy od razu do rzeczy w tym temacie. Czy jest ktoś przybliżyć mi , ale sądzę że i nie tylko jaką najlepszą rozdzielczość ustawić dla filmów dla i9+++, chodzi o jak najlepsze optymalne ustawienia pliku przy konwertacji, *( tak żeby się filmy nie cięły)   zarówno dla 3gp jak i mp4, ja używam programu Format factory.
Pozdrawiam!













```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
Rureczka otrzymała prawidłowy produkt zgodny z opisem Droga rureczko w urządzeniach są małe i duże dziurki jack i lepiej nie chwal się znajomym, że nie potrafisz zrozumieć że duże dziurki nie pasują do małych Jacków (-:
ps. czy to niesłodka odpowiedź na komentarz aukcyjny

Offline

 

#5 2009-12-22 11:00:19

Lucass

VIP

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 271
Punktów :   38 
Model telefonu/ów: i9+++
Operator: play/iplus

Re: Problem z filmami.

to już jest opisane na forum poszukaj dokładnie


jak pomogłem zaplusuj zawsze to motywacja do dalszej walki


na GG proszę pisać tylko w sprawach dotyczących moderowania forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora