GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-02-05 13:49:09

pnq

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 9
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++Dual sim
Operator: Orange

Aktualizacja ..

Siema .. mój problem jest następujący .. nie wiem jak mogę zaktualizoawac kartę sim.. próbowałem zadzwonic z innego tel na tem mój nowy i tylko jest że telefon jest po za zasięgiem ..a drugi problem jak mam zaktualizowac jave by gry chodziły ?

Offline

 

#2 2010-02-05 15:18:36

 Zulwiczek

Staly bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 33
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i9+++/Samsung F480
Operator: Orange

Re: Aktualizacja ..

Zobacz czy w drugim slocie na sim dziala, jeśli tak to znaczy że masz zepsuty jeden port od sim, ewentualnie zobacz na innym fonie czy karta ogóle dziala, co do javy to masz wogóle w telefonie? bo jesli nie to nic nie zrobisz a jesli chodzi ci o gry po krórych widnieje napis żeby wgrac to jest pare tematów na forum juz o tym


Na sprzedaż mam swojego SciPhonka...zapraszam :-) http://www.allegro.pl/item916750982_sci … ratis.html

Offline

 

#3 2010-02-05 15:28:23

pnq

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 9
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++Dual sim
Operator: Orange

Re: Aktualizacja ..

mam jave w telefonie .. ..tylko jak chcę odpalic gierkę to wyskakuje java instalising czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie

Offline

 

#4 2010-02-09 12:21:46

XaVier55

Bywalec

9750478
Skąd: BP
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 19
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone+++

Re: Aktualizacja ..

pnq napisał:

mam jave w telefonie .. ..tylko jak chcę odpalic gierkę to wyskakuje java instalising czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
No dobra więc klikasz instaluj i wybierasz gdzie, czyli na karcie bo na telu brak miejsca. Następnie wybierasz Java i klikasz na zainstalowaną przed chwilą gre i grasz, the end.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora