GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-03-06 16:30:01

Ingham

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 5
Punktów :   
Operator: Play

Wyswietlacz nie reaguje

Witam!
Mam bardzo powazny problem. Mianowicie dzisiaj telefon wypadl mi z kieszeni i spadl na ziemie. Od tego czasu dotyk w wyswietlaczu nie dziala (tylko raz na jakis czas zadziala, ale bardzo rzadko). Wywnioskowalem wiec, ze styki gdzies nie kontaktuja, ale nie mam pojecia ktore to moga byc. Kiedy rozkrecam telefon, mam dostep tylko do tej tylniej strony plyty glownej, bo z przodu jest polaczona z reszta jakas tasma, czy kablem.
Co moge zrobic? Bardzo prosze o pomoc, jestem bardzo zdesperowany, bo nie dosc, ze kupilem telefon po zawyzonej cenie, to tydzien temu musialem go wysylac do naprawy softu, a teraz to
Bardzo prosze o pomoc
P.S. Sorry za brak polskich znakow - wina klawiatury =]

Offline

 

#2 2010-03-06 16:46:49

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Wyswietlacz nie reaguje

Rozkręcasz telefon, zdejmujesz tył, i z jednej strony odchylasz telefon i cała płyta główna na widoku, z jednej jest taśma właśnie digitizera (dotyku). Jeżeli okazało by się że dalej nie działa mam jeden digitizer na zbyciu więc mogę Ci go zrobić


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#3 2010-03-06 16:55:05

Ingham

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 5
Punktów :   
Operator: Play

Re: Wyswietlacz nie reaguje

Dzieki za odpowiedz! Niestety dalej nie chce dzialac Masz moze gg, zeby sie jakos dogadac?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora