GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-03-01 21:01:59

yetusek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 4
Punktów :   
Model telefonu/ów: i9+++
Operator: orange/heyah

problem z konfiguracją w heyah

Witam. Mam problem z konfiguracją w heyah. Zainstalowałem z ich stronki jak do nokii 3510i i coś tam niby chodzi ale jak chcę zainstalować opere czy gg to pokazuje mi że jest problem z połączeniem z internetem. Zrobiłem w ustawieniach JAVA nastawienia na sim 2 bo tam mam heyah i nic. Coś jest nie tak a ja jestem laikiem w tych sprawach i prosił bym o dokładne wytłumaczenie tych ustawień.

Offline

 

#2 2010-03-02 09:33:14

kelner

ghost

Skąd: earth
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 300
Punktów :   11 
Model telefonu/ów: SciPhonei9\Sony Ericsson K800i
Operator: orange

Re: problem z konfiguracją w heyah

Jeśli masz takiego syfona jak ja (i9+++) to nic nie zrobisz, bo ustawienia internetu jak również opera muszą być z SIM 1. Z sim 2, niewazne jak ustawisz to internet nie będzie działał. Tak jest u mnie, a uwierz ze próbowałem różnych możliwości. Jak chcesz mieć internet z Heyah to włóż kartę heyah do pierwszego slotu i ustaw punkt dostępu do sieci w ustawieniach javy


ja wohl ja wohl ich liebe alkohol

Offline

 

#3 2010-03-02 10:33:05

yetusek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 4
Punktów :   
Model telefonu/ów: i9+++
Operator: orange/heyah

Re: problem z konfiguracją w heyah

Hehe to mogłem się tak bawić w te ustawienia jeszcze z tydzień hehe. Wielkie dzięki zaraz to wypróbuję.

połączono:

Niestety dalej to samo. Próba połączenia z internetem się nie udała. Coś źle zapisuję czy co bo już sam nie wiem. Pomóżcie jak możecie

Proszę nie dublować postów tylko edytować

Offline

 

#4 2010-03-09 20:13:09

junior224

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 12
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone I9+++
Operator: orange heyah

Re: problem z konfiguracją w heyah

ja akurat kartę heyah mam na drugim slocie i śmiga
tak nawiasem mówiąc to zauważyłem że dużo rzeczy u mnie działa choć teoretycznie nie powinno 
chyba po prostu miałem fuksa i trafił mi się w miarę udany fonik


TO CO DZIAŁA U MNIE NIEKONIECZNIE MUSI DZIAŁAĆ U INNYCH I NA ODWRÓT

Offline

 

#5 2010-03-10 06:30:11

 Nicknil

Staly bywalec

3334786
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 36
Punktów :   
Model telefonu/ów: i68++
Operator: Heyah

Re: problem z konfiguracją w heyah

Mnie z automatu nie poszło, ustawiałem wszystko ręcznie, a jedyny sposób to otworzyć ręczne ustawienia na heyah.pl i pozaglądać w każdą zakładkę w ustawieniach, wapie i gdzie tylko coś jest wspólnego z netem i pozakładać profile zgodnie z instrukcjami ze stronki. Na stronce to wszystko ładnie jedno pod drugim jest napisane ale w syfonku te opcje są w dziesięciu rożnych miejscach trzeba odnaleźć i pozmieniać.

Ostatnio edytowany przez Nicknil (2010-03-10 06:30:57)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora