GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#19 2010-03-04 21:20:06

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Przeglądanie zdjęć-problem

Kupić nowe jeżeli takie dostaniesz bądź wylutować z takiego samego telefonu, wylutować stare, wlutować nowe, gotowe


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#20 2010-03-04 22:50:33

XaVier55

Bywalec

9750478
Skąd: BP
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 19
Punktów :   
Model telefonu/ów: sciphone+++

Re: Przeglądanie zdjęć-problem

coffeina_ napisał:

ech w menu mam włączone dual sim i gdy wkładam kartke do pierwszego gniazdka pisze Plus GSM
gdzy przełożę do drugiego i włączam telefon nie wyświetlna się nic
tylko pisze
INSECT SIM 1
INSECT SIM 2

więc chyba faktycznie jest zepsute .. ; ////
nie wiecie może jak to naprawić ; ) ?

-----------------------------------------------------------------
No ale chyba wiesz, że jedną kartę wkłada się w inny sposób niż drugą?? Sprawdź, czy dobrze wkładasz kartę.

Offline

 

#21 2010-03-04 22:55:15

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Przeglądanie zdjęć-problem

Kartę u góry wkłada się chipem na dół a karte tą niżej wkłada się chipem do góry


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#22 2010-03-05 20:26:28

coffeina_

Staly bywalec

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 25
Punktów :   -1 

Re: Przeglądanie zdjęć-problem

czyli jak mam pierwsze wejdzie to wkładam pierwsza kartkę do góry nogami tak ?
bo ja wkladam dwie tak samo )

Offline

 

#23 2010-03-05 20:35:56

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Przeglądanie zdjęć-problem

Napisałem jasno i wyraźnie, jeżeli tego nie rozumiesz to wróć do poziomu nauczania gdzie uczą czytać ze zrozumieniem


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

#24 2010-03-11 21:42:27

coffeina_

Staly bywalec

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 25
Punktów :   -1 

Re: Przeglądanie zdjęć-problem

Bardzo jesteś nieuprzejmy ; /
. INFANTYLNOŚĆ ;x i uwłaczające twoje zachowanie wywołuje u mnie wielkie współczucie dla twojej osoby z poszanowaniem . jeżeli pragniesz odpisać będę czekać lol chociaż uważam , że internetowa rozmowa w komenatarz i tak tego nie załatwi.
może przestań się publicznie dzielić refleksjami na temat mój i mojego rozumowania.. ale gratuluję priorytetów


REASUMUJĄC TO WSZYSTKO ILORAZ INTELIGENCJI I BYTU PRZEKRACZA WSZELKIE NORMY PONIŻEJ ZERA

Mam jeszcze jedno pytania do ludzi elokwentnych odnoszących się z szacunkiem do innych.
Bawiłam się ostatnio telefonem dość długo wszystko działało okej, dopóki nie weszłam w ustawienia - kalibracja długopisu
od tamtej pory nie działa mi ekran dotykowy tzw. reaguje sporadycznie ; /
miałam problem z wpisaniem pinu, teraz problem pojawia się rownież z pisaniem sms, kliknięceij wróć czy opcje..
czy da się coś zrobić w takim przypadku ?

Offline

 

#25 2010-03-11 22:31:26

 Koron

Aktywista

Skąd: telchina.pl
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 144
Punktów :   
Model telefonu/ów: telchina.pl
Operator: telchina.pl
WWW

Re: Przeglądanie zdjęć-problem

Kartę w slocie pierwszym wkładasz chipem na dół, tym złotym czymś na karcie. Karte do slotu drugiego czyli tego na dole wkładasz chipem do góry, czyli karty mają być zwrócone do siebie chipami. Jeżeli tak wkładasz i nie widzi Ci karty, a dual sim masz włączony to albo gniazdo albo coś na płycie głównej, gniazdo mógłbym Ci wymienić bo mam i68+ na części.


telchina.pl SciPhone STAR NOKLA DaPeng


-Ciekawe informacje!                                                                      -Wiele tapet!
-Miła atmosfera!                                                                              -Info o nowościach
-Fachowa pomoc!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora