GSM dla wszystkich

Forum dla szeroko pojetej rzeszy milosnikow i uzytkownikow telefonow komorkowych. Mile widziani wszyscy - od kompletnych laikow po specjalistow w tej dziedzinie.


#1 2010-04-11 23:37:50

coffeina_

Staly bywalec

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 25
Punktów :   -1 

PISANIE SMS

Witam, mam takie pytania posiadam sciphona i9+++
i mam tą zwykła klawiaturę czy jest możliwośc powiększenie chodź o parę centymetrów jej, zanim na stukam sms minie co najmniej 5 minut, marzeniem by było gdyby była możliwość wybory t9 w tym telefonie, no ale niestety nie ma natknęłam się przypadko, iż wyszły nowe modele sciphone z klawiaturą taką jak w iphone ; ))
czy ktoś może wie jak powiększyć klawiaturkę ? jaki program wgrać?
bardzo proszę o pomoc.
jeśli, nie to chyba go jednak sprzedam, gdyż tak męczące pisanie sms dla mnie jeszcze nie było.
pozostanę przy noki n73 ; )))

ale proszę mimo wszytko o odp.

Offline

 

#2 2010-04-12 13:43:19

 JacuSS17

Aktywista

7169318
Skąd: Ostrów Wlkp.
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 54
Punktów :   
Model telefonu/ów: HTC HD2/Satio/i9/W890i/N73
Operator: mam ich kilka :P

Re: PISANIE SMS

w sciPhonie nie ma możliowśći zmiany wielkosci literek w pisaniu SMS ani jej ustawienia do poziomego ekranu, chyba ze wgrał byś sobie inny soft choć raczej nikomu to sie jeszcze nie udało

Trzeba sie przyzwyczaić ja dostałem wprawy i bardzo szybko pisze SMS na sciPhonie


Moje telefonki które obecnie posiadam
http://vlep.pl/3wnbpa.jpg http://vlep.pl/cta1pd.jpg http://vlep.pl/hugd4q.jpg http://vlep.pl/9o2anx.jpg http://vlep.pl/uc5yl8.jpg

Offline

 

#3 2010-04-13 13:42:12

 Nowy97

Aktywista

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 111
Punktów :   
Model telefonu/ów: ZTE V970
Operator: T-Mobile/Aero2

Re: PISANIE SMS

Jak jesteś w smsach to lewym górnym rogu jest taki długopisik a obok PO (u mnie).Klikasz na to aż dojdziesz do eZi ABC i wtedy masz lepszą klawiaturę i możesz pisać nie klawą tylko na ekranie ,chyba że już z niej piszesz:) dla mnie ona jest ok lecz ta PO jest tragiczna.


JAK POMOGŁEM , PODARUJ PUNKCIKA
........to naprawdę motywuje!!!!

Offline

 

#4 2010-04-13 16:12:28

 midulgt

Staly bywalec

4925140
Call me!
Skąd: Niemodlin
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 35
Punktów :   
Model telefonu/ów: Sciphone i9+++
Operator: Play

Re: PISANIE SMS

Jeśli masz polski język w tele to wystarczy jak wejdziesz tam gdzie się pisze sms'y i tam na dole będzie PO i klikasz to
aż dojdzie do abc i masz niewiele (ale większe napisy)

Offline

 

#5 2010-04-13 16:46:26

 anitkka91

Aktywista

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 86
Punktów :   
Model telefonu/ów: i9+++ (podobno)
Operator: Orange

Re: PISANIE SMS

kuurde a ja jak mam klawiature ABC to nie chce mi się wciskać "p"  oraz ">>" - czyli te klawicze które są na skraju po prawej stronie I muszę pisać na tej małej klawiaturze PO


"What's somebody like you doing in the place like this?"

Offline

 

#6 2010-04-13 20:54:11

 Szewc

Staly bywalec

3086675
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 20
Punktów :   
Model telefonu/ów: SciPhone i9+++
Operator: Orange

Re: PISANIE SMS

spróbuj skalibrować rysik jeszcze raz. To powinno zadziałać. Może masz skalibrowany w taki sposób, że nie łapie tych literek jak potrzeba. Też miałem kiedyś podobny problem i po nowym skalibrowaniu działa elegancko

Offline

 

#7 2010-04-14 15:39:46

 Nowy97

Aktywista

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 111
Punktów :   
Model telefonu/ów: ZTE V970
Operator: T-Mobile/Aero2

Re: PISANIE SMS

Powinno też być to samo tylko że na dole ekranu pośrodku tam też się powinno klikać a jak to też nie pomoże spróbuj w ustawieniach też się da. najlepiej zmień na j.angielski i będziesz miał/miała te ustawienia automatycznie.

Co do ustawień: wchodzicie w ikonkę SMS>Opcja>Metoda wejściowa>Metoda słownikowa ABC i jest. (niestety ustawienia na j.polskim się nie zapisują!!),(na angielskim języku domyślna metoda to ABC a na j.polskim PO
Jak ktoś chce mieć większą klawiaturę na j.polskim no to musi klikać na dole ekranu lub na górze ekranu jak wcześniej wspominałem.

Ostatnio edytowany przez Nowy97 (2010-04-14 15:45:20)


JAK POMOGŁEM , PODARUJ PUNKCIKA
........to naprawdę motywuje!!!!

Offline

 

#8 2010-04-14 21:14:18

 anitkka91

Aktywista

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 86
Punktów :   
Model telefonu/ów: i9+++ (podobno)
Operator: Orange

Re: PISANIE SMS

Szewc napisał:

spróbuj skalibrować rysik jeszcze raz. To powinno zadziałać. Może masz skalibrowany w taki sposób, że nie łapie tych literek jak potrzeba. Też miałem kiedyś podobny problem i po nowym skalibrowaniu działa elegancko

Ej... może ja jestem jakaś tempa, ale nie wiedzialam wlasnie na poczatku do czego sluzy ta opcja bo klikałam poza kwadracikiem i mi sie on i tak przestawiał... A tu takie jaja xdd Dzięki Już wszystko gra Daję plusika


"What's somebody like you doing in the place like this?"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora